İSG YAZILIMI

 İş Güvenliği Hizmetlerini daha kolay takip etmeyi sağlayan programların yanı sıra Patlamadan Korunma Programı ile Bölge Sınıflarının oluşturulması ve hesaplamalar yapan programlar sayesinde daha kaliteli ve hatasız hizmet sunumu sağlanmaktadır.

  İş Güvenliği Yazılımları bir uzmanın ihtiyaç duyabileceği birçok modülü içerisinde barındırmaktadır. Risk Değerlendirme ve uygunsuzluk bildirimi, Acil Durum Aylem Planı, Eğitim takipleri ve planı, Eğitim Sertifika basım süreci ve takibi, Eğitim Sorularının oluşturulması ve basımı, Periyodik kontrollerin takibi ve bildirimini yapan programlar ile hizmet verilen firmaların takibi kolaylaşmaktadır.

   Patlamadan Korunma Programı Sayesinde hızlıca Bölge (Zone) bilgilerine ulaşılmakta ve Bölge (Zone) haritaları oluşturularak patlamaya karşı anında aksiyon alınmasına yardımcı olmaktadır.

   İSG Sınav Programı ile iş güvenliği uzmanlık sınavına gireceklerin konu konu ve çözümlü olarak faydalanabileceği gibi deneme sınavı modu ile de kendini değerlendirebilmektedir